Projekt renowacji domu jednorodzinnego w Pile obejmował zmianę funkcji i wystroju salonu, jadalni i sypialni. Pomieszczenie w którym wcześniej znajdował się garaż został zaadaptowany na pomieszczenie sypialniane. Została również wydzielona niewielka łazienka. W wyniku przesunięcia ściany graniczącej z salonem uzyskano dodatkową przestrzeń na przechowywanie. Za drewnianymi panelami zostały zaprojektowane praktyczne półki do przechowywania, obok znajduje się przeszklona gablota przeznaczona na barek i ekspozycje.

Panele posłużyły również, jako przesłona dla grzejnika, dla którego wygospodarowano miejsce tuż obok drzwi prowadzących do sypialni. Drzwi zostały również wpisane wizualnie w drewniane panele i zlicowane ze ścianą. Na centralnej ścianie salonu umieszczono nowoczesne panele z betonu architektonicznego.

Punktem wyjścia do kompozycji podłogi stanowiły marmurowe płytki w części jadalni, które miały pozostać w ostatecznej realizacji. Aby ocieplić część wypoczynkową, do płytek została dopasowana drewniana podłoga w podobnym odcieniu tak aby przestrzeń sprawiała wrażenie jednorodnej i  przestronnej. Proste formy podziału sprawiają, że wnętrze jest spójne stylistycznie a dodatkowe lustra po obu stronach betonowej ściany otwierają przestrzeń i dają wrażenie głębi.

ul.Grunwaldzka 160/715 61-309 Poznań